Project Description

Pomocí nástrojů ACT nad námi nepříjemné emoce a myšlenky ztrácejí moc. Je mi ctí pozvat vás na kurz vycházející z Acceptance and Commitment Therapy, ve kterém v sobě budeme rozvíjet bezpečný prostor pro vše, co se v nás děje, a díky tomu snáz dělat kroky k tomu žít naplněný a smysluplný život.

Terapie ACT představuje vědecky podloženou psychologickou metodu, která využívá nástroje mindfulness, přijetí, práce s hodnotami a strategie ke změně chování, aby posílila naši psychologickou flexibilitu. Psychologické flexibilita je schopnost zachovat si vnitřní nadhled i v bouři nepříjemných myšlenek, emocí a tělesných pocitů a vybírat si své jednání podle možností situace a toho, co je pro nás důležité.

Pro koho je kurz vhodný?

  • Pro ty, kdo by v sobě chtěli nalézt víc klidu a pohody.
  • Pro ty, kdo jsou dlouhodobě napjatí a vystresovaní.
  • Pro ty, koho trápí nepříjemné myšlenky a emoce.
  • Pro ty, komu se vytratila radost ze života.
  • Pro ty, kteří už zkoušeli kdeco a nic nepomáhá.

Na co se můžete těšit

 NEJBLIŽŠÍ AKCE

PROČ ZVOLIT ZROVNA TERAPII PŘIJETÍ A ODHODLÁNÍ

Podle více než 100 zahraničních výzkumů z posledních let, které zarhnují přes 12.000 klientů, je ACT:

NA MÍRU

ACT je vhodná individuálně i ve skupině. Lze ji využít jako jako krátkou (1-4 sezení), střednědobou (5-12) i dlouhodobou terapii.

ÚČINNÁ

ACT přináší úlevu lidem zápolícím se stresem, s úzkostí, OCD, depresí, poruchami příjmu potravy a chronickou bolestí. V těchto oblastech je efektivnější než obvyklá léčba a stejně efektivní jako tolik doporučovaná KBT.

… A VYDRŽÍ

Zlepšení duševního zdraví a vyšší spokojenost se životem přetrvávaly při měření po 1, 3 a 6 měsících od konce terapie.

Chci se objednat