Project Description

Mindfulness a sebelaskavost jsou jako naši dobří přátelé. Díky nim zažíváme víc radosti i klidu a víc si umíme vychutnat to dobré, co život nabízí. V těžkých časech nám pomohou, abychom se vnitřně dovedli podpořit, i když se nám nedaří nebo nás něco trápí. Dlouhodobě nám přinášejí větší pohodu a harmonii do vztahů s druhými lidmi. Dokonce nám mohou pomoci i v tom, abychom si začali zdravě nastavovat hranice.

Je to praxe, které důvěřuji a kterou bych s vámi chtěla sdílet. Nejen kvůli rozsáhlým osobním zkušenostem, ale také proto, že za posledních 30 let se nashromáždilo velké množství psychologických, zdravotnických, dokonce i neurologických výzkumů, které potvrzují jejich prospěšnost.

 NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vyberte si

Streamované mindfulness

Chtěla bych vás co nevíc podpořit v rozvíjení všímavosti v každodenním životě. Lidé za mnou často chodí s tím, že by mindfulness chtěli dělat, ale že se jim nedaří si pro to vyhradit čas. Místo toho se třeba podívají na seriál a na mindfulness zapomenou nebo ji odkládají na neurčito. Proto bych vám chtěla nabídnout možnost připojit se ke mně 2x týdně na 30 minutové online vedené mindfulness a sebelaskavost, kterou streamuji online každé pondělí 17:00-17:30 a čtvrtek 8:00-8:30. V tomto čase budeme 15-20 minut věnovat mindfulness. Na konci streamu bude pro zájemce 10-15 min. prostor na dotazy a sdílení zkušenosti.

PRAKTICKÉ INFORMACE

 • Pro stream využíváme platformu Zoom. Po přihlášení a zaplacení Vám pošlu odkaz, na který se můžete přihlásit z internetového prohlížeče anebo skrz aplikaci Zoom. Aplikaci Zoom je nutné mít předem nainstalovanou.
 • Připojit se můžete přes počítač nebo přes mobil. Stačí mít nainstalovaný Zoom a zadat odkaz nebo přihlašovací údaje, které Vám zašlu po zaplacení.
 • Vypněte si, prosím, mikrofon. V tomto čase není prostor na dotazy, to bychom moc mindfulness nestihli. Pokud se na něco chcete zeptat, budu ráda, když mi to pošlete e-mailem anebo přijdete na mindfulness soustředění. Na něco vám odpovím rovnou, některé odpovědi zapojím do dalších streamů a u těch komplexních se můžeme domluvit na jednorázové konzultaci mindfulness dle ceníku.
 • Doporučuji si vzít sluchátka, abyste si zajistili dobrou hlasitost a kvalitu zvuku.
 • Najděte si vhodné, klidné prostředí. Někdo se připojuje přes mobil z auta, někdo si domluví místnost, někdo si s telefonem sedne venku na lavičku. Je to na vás ?
 • Vypněte zvuk i vibrace telefonu. Nebo dejte rovnou letadlo. Zařiďte si, aby vás po těchto 15 minut nic nerušilo.
 • Pohodlně se usaďte.
 • Vyplatí se připojit několik minut předem. Předejdete tak nečekaným technickým obtížím. Začínáme včas.
 • Pokud budete mít technické obtíže, zkuste se odhlásit a opět přihlásit. Pokud to nezabere, pošlete mi prosím sms na 777 688 799.
CHCI SE PŘIPOJIT

Půldenní mindfulness a sebelaskavost – 3 hod.

Zážitkovým setkáním vás provedu v bezpečném a podpůrném prostředí malé skupiny 3-8 lidí. Domů si odnesete si kus pohody a uvolnění, inspiraci do vlastní praxe a nové dovednosti, které můžete dále rozvíjet. Součástí workshopu je také prostor na dotazy. Mohou se týkat praxe mindfulness a všímavé sebelaskavosti, zacházení s náročnými emocemi anebo toho, jak do svého života přinést víc klidu a radosti.

Workshop je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

PRAKTICKÉ INFORMACE

 • V létě si vychutnáváme mindfulness v některém z pražských parků (Letná, Stromovka, Ďáblický hřbitov), za horšího počasí jsme uvnitř.
 • Místo je upřesněno u jednotlivých termínů.
 • S sebou potřebujete jenom pohodlné oblečení a něco k pití.
 • Platbu, prosím, předem na účet.
CHCI SI ODPOČINOUT

PŘÍNOSY MINDFULNESS

Podle Americké psychologické společnosti je na základě desetitisíců výzkumů z posledních 30 let dokázáno, že trénink mindfulness posiluje:

TĚLESNÉ ZDRAVÍ

– Lepší spánek.
– Nižší krevní tlak.
– Mírně zvýšená imunita.
– Vyšší ochota cvičit.
– Vyšší ochota jíst zdravě.
– Částečná úleva od chronické bolesti.

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

– Více příjemných emocí.
– Větší spokojenost se životem.
– Méně stresu a napětí.
– Méně úzkostných a depresivních pocitů.
– Chladnější hlava v náročných situacích.

MEZILIDSKÉ VZTAHY

– Více spokojenosti ve vztazích.
– Efektivnější zvládání emočních situací.
– Srozumitelnější komunikace emocí a potřeb.
– Zvýšená empatie a porozumění.
– Lepší sociální dovednosti.

OSOBNÍ VÝKONNOST

– Výkonnější pracovní paměť.
– Snazší soustředění se na to podstatné.
– Méně roztržitosti a zapomínání.
– Efektivnější organizace a plánování.
– Vyšší spokojenost v práci.

Chci se objednat